O Akcji

Jesteśmy siostrami zakonnymi i mamy 56 chorych, niepełnosprawnych synów. Każdy z nich jest absolutnie wyjątkowy. Łączy ich to, że już raz z różnych powodów stracili dom i rodziny w których żyli. Teraz grozi im to samo, bo miejsce, w którym mieszkają ma zostać zamknięte…

opis akcji

Pomóż nam wyposażyć nowy Dom Chłopaków

Dotychczasowy Dom, w którym żyje 56 niepełnosprawnych Chłopców musi zostać zamknięty wraz z końcem roku, a chłopcy rozwiezieni po całym kraju. Dzięki wsparciu tysięcy Darczyńców, którzy przekazali nam 6,8 milionów złotych wybudowałyśmy Dom Chłopaków i częściowo go wyposażyłyśmy: mamy wyposażenie pokoi, których kolorami i pięknem zachwycają się nasi Chłopcy, mamy łazienki dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych, pomieszczenia do rehabilitacji i sprzęt do nich. Nie możemy (Chłopcy i my) doczekać przeprowadzki do nowego Domu.

Wszystkie środki, które otrzymamy powyżej potrzebnej kwoty z III etapu przeznaczymy na wyposażenie Domu Chłopaków w rzeczy codziennego użytku.Chłopcy z radością czekają na wspólne zakupy – będą mogli wybrać sobie pościele, ręczniki, koce, kołdry i poduszki.  Oprócz tego chcemy kupić wyposażenie aneksów kuchennych: szklanki, talerze, sztućce, czajniki, a także pralki oraz cały sprzęt AGD konieczny do funkcjonowania każdego Domu.

Do tej pory dzięki wielu wspaniałym Dobroczyńcom w III etapie zebraliśmy już 568773 zł z 400000 zł
142%

Organizator

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach

Cel akcji

Budowa Domu Chłopaków dla naszych 56 niepełnosprawnych podopiecznych.

Kwota do uzbierania

400.000 zł

CHCESZ POMÓC?

Wesprzyj naszą akcję i dołącz do grona Darczyńców.

Zostań DarczyńcąWesprzyj