O Akcji

Jesteśmy siostrami zakonnymi i mamy 56 chorych, niepełnosprawnych synów. Każdy z nich jest absolutnie wyjątkowy. Łączy ich to, że już raz z różnych powodów stracili dom i rodziny w których żyli. Dzięki wsparciu tysięcy Darczyńców wybudowałyśmy dla nich Dom Chłopaków. Teraz przed nami kolejne wyzwania.

Pomóż nam wyremontować stary budynek

Cud w Broniszewicach się wydarzył! Dzięki wsparciu 8500 Darczyńcow, którzy przekazali nam 7.000.000 złwybudowałyśmy i wyposażyłyśmy Dom Chłopaków. Nasi synkowie mają gdzie mieszkać. Niebezpieczeństwo, które wisiało nad nami od kilku lat zniknęło. Jesteśmy ogromnie wdzięczne, bo bez Was Dom Chłopaków byłby tylko marzeniem.

Jednak ten cud, jakim jest Dom Chłopaków, to dla nas pewien etap. Ogromnie ważny, ale przed nami wiele wyzwań. Codziennie opiekujemy się naszymi Chłopakami i okazujemy im miłość, tak jak potrafimy. Jednak Chłopcy codziennie potrzebują leków, ubrań, nauki, rehabilitacji.

Dlatego, ufając w to, że jesteście blisko nas i naszych Chłopców, ośmielamy się prosić o wsparcie IV etapu naszej akcji – remontu dotychczasowego budynku gdzie mieszkali Chłopcy.

Chłopcy będą mieszkać w Domu Chłopaków (zgodnie z wszelkimi wymogami), ale nie opuszczamy naszego pałacu – będą tam pracownie Warsztatów Terapii Zajęciowej, kuchnia dla Chłopaków (którą musimy zmodernizować i dostosować do potrzeb – chłodziarki, lodówki, wentylacha), remontu wymagają także łazienki, a ściany odświeżenia. No i kaplica, która też służy naszym Chłopcom.

Na co zbieramy?
Pracownie Warsztatów Terapii Zajęciowej 100.000 zł
Magazyny kuchenne oraz sprzęt do kuchni 100.000 zł
Malowanie, remont łazienek, wymiana podłogi 100.000 zł
Remont kaplicy wraz z wyposażeniem 200.000 zł

Do tej pory dzięki wielu wspaniałym Dobroczyńcom w IV etapie zebraliśmy już 291050.15 zł z 500000 zł
58%

Organizator

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach

Cel akcji

Remont starego Domu, gdzie mieszkali nasi Chłopcy.

Kwota do uzbierania

500.000 zł

CHCESZ POMÓC?

Wesprzyj naszą akcję i dołącz do grona Darczyńców.

Zostań DarczyńcąWesprzyj